כתובת המערכת: משעול דר 10, חולון. | טלפון: 03-6839666

כל נושא המופיע באתר נועד להשכלה בלבד, ואין לראות בו ייעוץ רפואי | חומר פרסומי הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד

ערוץ סרטוני הביוטי, הכירורגיה הפלסטית, האסתטיקה והבריאות

מה זה בכלל ביוטי טיוב?

ביוטי טיוב – ערוץ סרטוני הביוטי, הכירורגיה הפלסטית, האסתטיקה, התזונה והבריאות – הינו אתר אינטרנט ייחודי, המהווה ערוץ סרטונים בתחומים השונים, ובהם הרצאות מדעיות, בלשון המובנת לקהל הרחב. אתר ביוטי טיוב חרת על דגלו להסביר באופן מדויק, אובייקטיבי ואמין ביותר, כל מה שקשור לפרוצדורות האסתטיות בתחומים שונים. ניהול אקדמי: פרופ' ליאור הלר. הפקה וביצוע: טלר תקשורת בע"מ.

קרא עוד

פיסול פנים בהתאמה אישית

פיסול פנים מצטיין בראייה תלת-ממדית, ומבוסס על התאמה בין הניתוח לתסמיני ההתבגרות הפרטניים של המטופל. כלומר, בהתאמה לפרמטרים אובייקטיביים של המטופל, כיוון ומיקום הצניחה, אורך ורוחב הפנים, והתייחסות לכלל המרכיבים של התבגרות הפנים. תכנון שכזה מאפשר להקנות לפנים מראה צעיר יותר, הרמוני וטבעי. ד"ר שרית כהן. (סרטון מלווה בכתוביות)

קרא עוד

טיפול בעור בשיטת Restylane Skinboosters

אז מה זה בעצם טיפול ב"סקין בוסטינג"?
זו בעצם הזרקה מאוד מאוד מתוחכמת, של חומצה היאלרונית, בטוחה ומוכרת של "רסטילן", שקיימת כבר מעל 30 שנה בשוק. רק מה שאנחנו עושים פה זה בעצם, מזריקים את זה בטכניקה שונה לחלוטין. המטרה פה זה לא למלא קמט, זה לא לנפח, זה לא להפוך אותנו למה שאנחנו לא. ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור. (בליווי כתוביות)

קרא עוד

הסרת נגעים בעור בשיטת מוהס

ניתוח מוהס הנו השיטה היעילה ביותר להסרה של נגעי עור ממאירים מאזור הפנים. בניגוד לשיטה הרגילה שבה מוסר הנגע, ונשלח לבדיקה היסטולוגית רגילה, בשיטת המוהס, הנגע מוסר, ומיד נבדק על המקום. במידה והנגע לא יצא בשלמותו, אנחנו יכולים למפות את האזורים שבהם נותר גידול, ולחזור אליהם, ואך ורק מאותו אזור, להמשיך ולהוציא את הגידול. פרופ' אבשלום שלום, מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית, המרכז הרפואי מאיר. (בליווי כתוביות)

קרא עוד
 • ערוץ ביוטי טיוב: מי אנחנו?

  פרופ' ליאור הלר

 • פיסול פנים בהתאמה אישית

  ד"ר שרית כהן

 • טיפול בעור ב-Restylane Skinboosters

  ד"ר להבית אקרמן

 • הסרת נגעים בעור בשיטת מוהס

  פרופ' אבשלום שלום

מרחבי הרשת

חברת לבניית אתרים בניית אתרים